Tu znajdziesz nasze pieczywo!

W piekarni Polsmaak Ciszkowski dążymy do tego, by nasze tradycyjne, pełne smaku wyroby były dla Was zawsze łatwo dostępne. Aby ułatwić Wam odnalezienie miejsca, gdzie możecie zakupić nasze produkty, przygotowaliśmy mapę sklepów, w których dostępne są nasze wyroby. Każdy punkt na mapie oznacza miejsce, gdzie możecie cieszyć się smakiem naszego pieczywa, tak blisko Was, jak to tylko możliwe!

Czy brakuje Twojego ulubionego sklepu?

Rozumiemy, że każdy ma swoje ulubione miejsca na zakupy, które chciałby odwiedzać. Jeśli nie znajdziesz naszych wyrobów w swoim preferowanym sklepie, daj nam znać! Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie podejmiemy działania, aby nasze produkty stały się dostępne także tam.

Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość z nazwą i lokalizacją sklepu. Zobowiązujemy się do skontaktowania się z nim i zrobienia wszystkiego, co w naszej mocy, aby nawiązać współpracę. Dzięki temu nasze wyroby będą mogły trafić do jeszcze większej liczby smakoszy.

Zapoznaj się z naszymi wyrobami! Sprawdź Katalog produktów 2024

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ