Pracuj z nami

Piekarnia Polsmaak to najstarsza i najprężniej rozwijających się polska piekarnia w Belgii. Nasza piekarnia jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 2002 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów. Wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem.

PRACUJĄC Z NAMI, MASZ GWARANCJĘ:

  • stabilnego zatrudnienia
  • rozwoju swoich kompetencji
  • współpracy z młodym zespołem

Skontaktuj się z nami

AKTUALNE REKRUTACJE:

EKSPEDIENT/EKSPEDIENTKA

Zakres obowiązków:
– Eksponowanie towaru
– Obsługa klientów
– Obsługa kasy i terminala płatniczego
Nasze wymagania:
– Język francuski (komunikatywny)
– Wysoka kultura osobista
– Chęć do pracy oraz uczenia się
– Uczciwość
– Znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
– Stałe godziny pracy 7:00-20:00 (wymiar godzin do ustalenia)
– Prace w miłym i młodym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres polsmaak.bxl@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

AKCEPTUJĘ